BABACAN ULUSLARARASI NAKLiYAT TiCARET VE TURiZM LiMiTED SiRKETi
Babacan Nakliyat; 1994 yılında Kayseri'de olmak üzere sınırlı sayıda tır, kiralık kamyon, sınırlı sayıda personel ve kısıtlı faaliyet alanları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Takip eden 10 yıl içerisinde hızla büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Babacan Nakliyat, müşteri sayısını arttırmış ve daha ilk yıllarında tır sayısını 13'e çıkarmıştır.Babacan Nakliyat, 40'ın üzerindeki araç sayısıyla faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

Babacan Nakliyat yurt içi faaliyetlerinin yanı sıra Uluslararası taşımacılık faaliyet alanını Danimarka'dan Kazakistan'a kadar genişletti.Avrupa ülkelerinin tamamı, Balkanlar, Ortadoğu, Türkiye Cumhuriyetleri, ve Orta Asya ülkelerine taşıma yapmaktadır. 

Babacan Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Turizm LTD.ŞTİ.  aynı zamanda bir ticari yatırımlar şirketi olarak yaptığı çalışmalarla sürekli gündemde olan ve ülkesine katma değer kazandıran bir kuruluştur. Ülke ekonomisine sağladığı döviz getirisinin yanısıra eğitim konusunda da yapılan yatırım ve yardımlarda da ülkeye katkı sağlamaktadır.Misyonumuz

Uluslararası arenada nakliye alanında öncü bir firma ve marka olarak komple çözüm hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek.

Vizyonumuz

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve nakliye sektöründe uluslararası marka olmak.

Değerlerimiz

*        Saygı
*        Dürüstlük
*        Uzmanlık
*        Öncülük
*        İstikrar
*        Ülke ekonomisine ve eğitime katkı
*        Müşteri memnuniyetine odaklı çalışma
*        Çevreye duyarlılık

HAKKIMIZDA